Dog Camp'18 - ferie zimowe z psem

Dog Camp'18 - ferie zimowe z psem

50   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Dog Camp'18 - ferie zimowe z psem

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Pisary, 57-530 Pisary, Polska

Datum

Datum
15 Januar, 2018
Start
11.00
Ende
15.00
Datum
20 Januar, 2018
Start
11.00
Ende
15.00

Dog Camp'18 - ferie zimowe z psem

Góry, lasy, łąki pokryte śnieżnym puchem! Jeśli marzysz o feriach wspólnie spędzonych ze swoim pupilem, to Dog Camp jest właśnie dla Ciebie! Wyjazdy z psem to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu z psem, nauki oraz zabawy.

Dog Camp powstał z myślą o Waszych psach, dzięki naszemu programowi, który staramy się dostosować do uczestników odkryjesz nowe możliwości swojego pupila. Pracujemy nad: * motywacją * posłuszeństwem * kontrolowaniem emocji * sztuczkami * poprawą zachowania (luźna smycz, reaktywność, spokojne mijanie innych psów etc.)

Na obozie szkoleniowym pracujemy w grupach, ale także indywidualnie. Najważniejsza dla nas jest jakość szkolenia, dlatego wyjeżdżamy w kameralnym gronie, gdzie każdy ma czas na przepracowanie najbardziej uciążliwych zachowań psa, ale także, jest to doskonała okazja na poznanie psich zachowań.

Dog Camp to możliwość doskonalenia psich umiejętności, ale także zdobywanie wiedzy, ponieważ na każdym wyjeździe codziennie rano odbywają się wykłady (m.in.: agresja, stres, relaks, jak uczy się pies, motywacja, odżywianie, komunikacja) staramy się, aby każdy obóz niósł ze sobą nowe treści. Dzięki temu, że trenujemy z własnymi psami sporty kynologiczne posiadamy wiedzę praktyczną, którą wykorzystujemy podczas treningów z kursantami. Dla Waszego komfortu na obozy jeździ max. 12 psów i 3 trenerów, dlatego mamy wystarczająca ilość czasu, aby poświęcić Wam uwagę indywidualnie.

W programie: * zajęcia z posłuszeństwa * wykłady (program zostanie przesłany tydzień przed obozem) * elementy psich sportów (frisbee, agility, sztuczki) * nosework / tropienie użytkowe * brainwork (jak zrobić zabawki węchowe dla psa) * omawianie psich postępów szkoleniowych (rodzinne spotkania pozwalające zrozumieć psa)

Dog Camp zimowy odbędzie się w Pisarach, które leżą nieopodal Międzylesia. Modrzewie to ostatni dom w małej wsi, znakomite miejsce do wspólnych spacerów z psem, pieszych wędrówek jak i zimowych szaleństw. Nieopodal Pisar (15-20 km) znajdują się doskonałe stoki narciarskie. Jeśli chcesz szkolić psa, a Twoja druga połowa woli spędzić czas na nartach, to macie doskonałą okazję połączyć jedno i drugie.

Koszt: 1600 zł osoba ćwicząca z psem (cena obejmuje nocleg w pokoju jednoosobowym, całodzienne wyżywienie, materiały szkoleniowe, wykłady i treningi oraz Dog Campowy niezbędnik: clicker, koszulka, skrypt szkoleniowy, plan do dalszej pracy po skończeniu obozu) 1500 zł osoba ćwicząca z psem (cena obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym, całodzienne wyżywienie, materiały szkoleniowe, wykłady i treningi oraz Dog Campowy niezbędnik: clicker, koszulka, skrypt szkoleniowy, plan do dalszej pracy po skończeniu obozu) 750 zł osoba towarzysząca (cena obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym, całodzienne wyżywienie, wykłady oraz koszulka Dog Campu) 500 zł drugi ćwiczący pies Nie pobieramy opłat dodatkowych za psa! Kursanci Dog Camp, Positive Dog oraz Top Dog otrzymują 10% zniżkę na wyjazdy z psem.

Ważne! Na obozy nie przyjmujemy suk w cieczce oraz psów agresywnych. Jeśli chciałabyś/chciałbyś pracować nad zachowaniem swojego psa, zgłoś się na konsultację. Wspólnie podejmiemy decyzję czy możesz dołączyć do grup szkoleniowych Dog Camp.

ZAPISY: https://goo.gl/forms/CdBOpeif55tjivX02 Jeśli masz pytania dzwoń! Eliza: 884 358 230 Karolina: 602 723 706


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.