Dziękuję Postoję - praca z psami, które się blokują i wyłączają

Dziękuję Postoję - praca z psami, które się blokują i wyłączają

51   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Dziękuję Postoję - praca z psami, które się blokują i wyłączają

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Instytut Kynologiczny Drużyny G, 32-064, Kraków, Poland

Datum

Datum
17 Dezember, 2017
Start
15.00
Ende
18.00

Dziękuję Postoję - praca z psami, które się blokują i wyłączają

Czy Twój pies blokuje się podczas treningów? Czy zdaża się, że rezygnuje z pracy podczas treningu? Czy masz wrażenie, że nagle ucieka gdzieś myślami i jest nieobecny? Czy za każdym razem musisz bardziej starać się o jego uwagę a on i tak rezygnuje? Czy pomimo, że zna komendę nie wykonuje jej, i wydaje Ci się, że nagle zupełnie zapomniał co oznacza? Czy potrafi odejśćw trakcie pracy? Czy zdarza mu się siedzieć, stać lub leżeć w miejscu przez dłuższy czas mimo, że zachęcasz go do pracy? Czy nie chce czasami brać jedzenia podczas pracy mimo, że jej głodomorkiem? Czy odnosisz wrażenie, że Twój pies wyłącza się w trkacie treningu i za wszelką cenę nie chce nawiazać z Tobą kontaktu?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na choć jedno z powyższych pytań to zapraszam serdecznie na wykład.

Blokowanie i wyłączanie to duży problem, z którym borykają się przewodnicy wielu psów. Częśto prowadzi do frustracji i do pogorszenia relacji na linii pies-przewodnik bo nie wiemy jak sobie z nim poradzić. Mamy wrażenie, że albo nasz pies po prostu nie lubi z nami pracować albo jest uparty i mu się nie chce. Jednak źródło problemu leży głębiej i wymaga bardziej kompleksowego spojrzenia na naszego czworonoga.

Na wykładzi ebędziemy zajmować się włąsnie zagadnieniem blokowania i wyłączania w takcie pracy. Wkrótce plan wykadu.

Cena wykładu 140zł zgłoszenia: instytutdruzynyg@gmail.com

INSTYTUT KYNOLOGICZNY DRUŻYNY G

Instytut Kynologiczny Drużyny G to profesjonalny ośrodek szkoleniowy psów. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce filią Mantrailing International - Andy Ebert Training Center Poland – Cracov, na terenie Krakowa jesteśmy jedyną szkołą wpisaną na listę Stowarzyszenia Nosework Polska. Specjalizujemy się w pracy węchowej (mantrailing i nosework) , obedience - posłuszeństwie sportowym, psim fitnessie, pracy z psami problemowymi i agresywnymi a także budowaniu relacji z psem.

PROWADZĄCA::

Agnieszka Janarek

Pełna energii i optymizmu trenerka z dużym doświadczeniem. Założycielka Stowarzyszenia Nosework Polska. Sama posiada trzy adoptowane psy Drużyna G, z którymi przełamuje stereotypy i regularnie bierze udział w sportowych zawodach kynologicznych. Jako trenerka poświęca uwagę każdemu czworonogowi i nie boi się nawet trudnych przypadków. Stawia na zagraniczne wykształcenie biorąc udział w kursach i szkoleniach w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Praca z psami to jej pasja, w której skupia się na budowaniu relacji między przewodnikiem a psem.

Z wykształcenia mgr. Prawa UJ oraz absolwentka Certificate of American Law Program Berkeley University of California (USA)

EDUKACJA:

•Kurs trenerski Akredytowany przez Kay Laurence (TAKL – Trainer Accredited by Kay Laurence) •Kurs Instruktor Mantrailing International - Instytut Kynologiczny Drużyny G jest obecnie jedyną w Polsce filią, Centrum Treningowym Mantrailing International by Andreas Ebert •Canine Fitness Trainer by Debbie Gross •Założycielka pierwszej w Polsce organizacji nosework - Stowarzyszenia Nosework Polska •Właścicielka pierwszej w Polsce fili Mantrailing International •Zawodniczka sportów kynologicznych •Licencjonowany Instruktor Stowarzyszenia Nosework Polska •W trakcie kursu trenerskiego nosework w USA •W trakcie kursu trenerskiego detekcja w Holandii


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.