Dzielny i Samodzielny - budowanie pewności siebie psów w pracy

Dzielny i Samodzielny - budowanie pewności siebie psów w pracy

54   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Dzielny i Samodzielny - budowanie pewności siebie psów w pracy

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Instytut Kynologiczny Drużyny G, 32-064, Kraków, Poland

Datum

Datum
28 Oktober, 2017
Start
15.00
Ende
18.00

Dzielny i Samodzielny - budowanie pewności siebie psów w pracy

Chcesz aby Twój pies nie bał się podejmowania decyzji? Chesz aby Twój pies radził sobie z trudnościami w treningu? Chcesz aby nowe sytaucje przestały być dla Twojego psa problemem? Chesz wiedzieć co zrobić aby zwększyć samodzielność swojego psa? Chesz aby Twój pies otworzył się na nowe doświadczenia i bez problemu sobie z nimi radził? Chcesz aby Twój pies był bardziej otwary i pewny siebie w treningu? Chesz aby Twój pies lepiej radził sobie z popełnianiem błedów?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na choć jedno z powyższych pytań to zapraszam serdecznie na wykład.

Pewność siebie to fundament, którym powinien cechowac się każdy pies pracujący. Bez pewności siebie w pracy, cięzko osiągnać sukces na zawodach. Psy, które nie potrafią podejmować decyzji i stale czekają na wskazówki od przewdonika dużo gorzej radzą sobie w nowych sytuacjach. Pewność siebie pomaga w budowaniu relacji z przewodnikiem i jest niezbedną cechą dla każdego psiego sportowca.

Cena wykładu 140zł zgłoszenia: instytutdruzynyg@gmail.com

INSTYTUT KYNOLOGICZNY DRUŻYNY G

Instytut Kynologiczny Drużyny G to profesjonalny ośrodek szkoleniowy psów. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce filią Mantrailing International - Andy Ebert Training Center Poland – Cracov, na terenie Krakowa jesteśmy jedyną szkołą wpisaną na listę Stowarzyszenia Nosework Polska. Specjalizujemy się w pracy węchowej (mantrailing i nosework) , obedience - posłuszeństwie sportowym, psim fitnessie, pracy z psami problemowymi i agresywnymi a także budowaniu relacji z psem.

PROWADZĄCA::

Agnieszka Janarek

Pełna energii i optymizmu trenerka z dużym doświadczeniem. Założycielka Stowarzyszenia Nosework Polska. Sama posiada trzy adoptowane psy Drużyna G, z którymi przełamuje stereotypy i regularnie bierze udział w sportowych zawodach kynologicznych. Jako trenerka poświęca uwagę każdemu czworonogowi i nie boi się nawet trudnych przypadków. Stawia na zagraniczne wykształcenie biorąc udział w kursach i szkoleniach w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Praca z psami to jej pasja, w której skupia się na budowaniu relacji między przewodnikiem a psem.

Z wykształcenia mgr. Prawa UJ oraz absolwentka Certificate of American Law Program Berkeley University of California (USA)

EDUKACJA:

•Kurs trenerski Akredytowany przez Kay Laurence (TAKL – Trainer Accredited by Kay Laurence) •Kurs Instruktor Mantrailing International - Instytut Kynologiczny Drużyny G jest obecnie jedyną w Polsce filią, Centrum Treningowym Mantrailing International by Andreas Ebert •Canine Fitness Trainer by Debbie Gross •Założycielka pierwszej w Polsce organizacji nosework - Stowarzyszenia Nosework Polska •Właścicielka pierwszej w Polsce fili Mantrailing International •Zawodniczka sportów kynologicznych •Licencjonowany Instruktor Stowarzyszenia Nosework Polska •W trakcie kursu trenerskiego nosework w USA •W trakcie kursu trenerskiego detekcja w Holandii.i.


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.