II Zimowy obóz

II Zimowy obóz

72   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
II Zimowy obóz

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Neverlandia, Świebodów 1A, 56-320, Krosnice, Poland

Datum

Datum
05 Februar, 2018
Start
6.00
Ende
16.00
Datum
09 Februar, 2018
Start
6.00
Ende
16.00

II Zimowy obóz

Plan obozu: O brzasku busik Łukasik wyrusza spod Neverlandii, pomykając równo ze słońcem, przez urokliwe dolnośląskie wzgórza. Ranny ptaszek Gołąbek daje Wam cenne sugestie & sprytne handlingowe sztuczki, a przy tym solidny wycisk, ale bez obaw, na mecie możecie padać do woli, kwarcowy piasek jest mięciutki i nie brudzi!

Po zakończonym treningu macie około 40 minut na leśny spacer i stretching. Około 11 ruszamy z powrotem do NNL na power nap'a ładować baterie.

Bogatsi o wiedzę z porannego treningu popołudnie poświęcamy na "wsparcie techniczne" - pracujemy nad techniczno-fizycznymi aspektami agility, które dadzą Wam możliwość pokonania każdego toru bez konieczności stawania się polskim Usain'em Boltem.

Kameralny obóz dla max. 6 teamów da nam pełną kontrolę nad monitorowaniem Waszych postępów i pozwoli bardzo indywidualnie podejść do każdego zespołu. Dlatego serdecznie zapraszamy niezależnie od poziomu zaawansowania. ----------------------------------------------------------------------------- 📆Termin: 5 luty - 9 luty 2018r. 👩‍👩‍👦‍👦Ilość miejsc: MAX 6 teamów !!!

🏞 Miejsce: Never Never Land Training Center, Świebodów k. Wrocławia & 🏛 kryta ujeżdżalnia koło Wrocławia

Koszt: 960zł Cena zawiera: *5 dni treningów w małej grupie *5 noclegów *5 śniadań i obiadokolacji, ciepłe i zimne napoje, przekąski i desery opcjonalnie: zorganizowany przez nas dojazd na halę koszt 50zł/osoba&pies/5dni

Zgłoszenia: https://goo.gl/forms/u087R02XtUYDAsSg1

Osoby poniżej 16stego roku życia tylko za pisemną zgodą rodzica.

📞 Kontakt i informacje: Ewa Lukasik ewabajka45@wp.pl lub przez fb Informacje nt. treningu: Iwona Golab odlotowepsy@gmail.com


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.