III. Letní TAMBO liga na KBB

III. Letní TAMBO liga na KBB

113   0   1   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
III. Letní TAMBO liga na KBB

Unterkategorie - Rund um Sport

Details

Adresse
Kayak BeachBar Rašínovo nábřeží Prague Czech Republic

Datum

Datum
26 Juli, 2017
Start
18.30
Ende
21.30

Info und Kontakt

Veranstalter
Paddleboardista.cz

Letní TAMBO liga na Kayak Beach Baru je 6 krásných závodů pro amatérské jezdce na pražské náplavce přímo z plovoucího baru Vavřince Hradilka, sponzorované českou značkou TAMBO! VYHRAJTE TAMBO BOARD!

Podvečerní závody se konají téměř za každého počasí. Jede se cross na rovné vodě, o délce cca 2 minuty pádlování. Startují vždy 4 jezdci najednou a dva postupují do dalšího kola. Za jednotlivé umístění v záodech po celou sezonu jsou připisovány logaritmické body. Vítěz celého seriálu získá plovák TAMBO 9'7''!

Začátky vždy v 18:30 Od 19:00 se závodí, kdo dřív přijde, ten je přihlášen. Po závodech se můžete těšit na tu pravou board PARTY! Počet je omezen na 32 jezdců. Závodit mohou i zástupkyně něžného pohlaví, nebo děti. Závodit naopak nemohou účastníci některého ze záodů PRC, nebo CFSUP, kteří se umístili lépe jak 10. ve své kategorii (individuální žádosti proto proč zrovna vy jste amatéři, kteří by měli závodit sdělujte zde na zdi, budou individuálně posouzeny)

Závodní plovák typu TAMBO 10'5'' bude zapůjčen pořadatelem, pádlo je možné si přinést vlastní, nebo použít od pořadatele.

Startovné 100 CZK (pivo v ceně)

Více info již brzy, pokud po nějaké informaci toužíte dříve, nebojte se zde zeptat.


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.