Kurs tropienia użytkowego w Szczecinie - poziom 1-4

Kurs tropienia użytkowego w Szczecinie - poziom 1-4

70   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Kurs tropienia użytkowego w Szczecinie - poziom 1-4

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Szczecin

Datum

Datum
07 Oktober, 2017
Start
9.00
Ende
12.00
Datum
19 Oktober, 2017
Start
9.00
Ende
12.00

Kurs tropienia użytkowego w Szczecinie - poziom 1-4

Zapraszamy na pierwszą edycję kursu tropienia użytkowego w Szczecinie, zajęcia będą odbywały się w wyznaczonych miejscach, niezależnie od aury. Zajęcia trwają ok 3 godzin.

Ilość drużyn pies+człowiek: 3 Ilość spotkań: 6 Zajęcia rozpoczynamy na początku października.

Kurs prowadzimy wg wytycznych kursowych BavariaTeam ZOBACZ LINK: ->http://bavariateam.blogspot.com/p/kursy_28.html i przygotowujemy do egzaminów fMAP: ZOBACZ LINK: ->http://bavariateam.blogspot.com/p/egzaminy.html

Prowadzenie: ALEKSANDRA JAKUBOWSKA Instruktor szkolenia psów, absolwentka kursu: przewodnik psa tropiącego MAP BT, kończy kurs trenerski MAP BT. Ze zwierzętami związana od dziecka. Wiedzę na ich temat rozwijała już podczas studiów licencjackich i magisterskich na kierunku biologia, na których realizowała badania na temat strategii rozrodczych oraz agresywnej komunikacji u ptaków. Temat ten zgłębia obecnie w ramach studiów doktoranckich, podczas których realizuje dodatkowo projekt dotyczący przepływu informacji zawartej w sygnałach wokalnych między gatunkami ptaków. Podczas licznych seminariów, w których bierze udział, rozwija się głównie w kierunku szeroko pojętego behawioru psów, tropienia użytkowego oraz obedience. Prywatnie żyje z czekoladowym mieszańcem o wdzięcznym imieniu Wedel i jeszcze wdzięczniejszym charakterze oraz, z doskoku, posokowcem hanowerskim Aresem i jamnikogończym Polą.

Zakres tematyczny kursu 1-4: - 5 podstaw pracy tropowej - Praca pozoranta - Praca z psem początkującym i zaawansowanym - Budowanie umiejętności psa tropiącego - Rozwijanie kompetencji

Niezbędniki czyli co bierzemy na zajęcia: - linka 10 m (z taśmy lub otok, nie sznurek!) - szelki dla psa nieblokujące ruchów (nie EASYWALKI) - rękawiczki (mogą być rowerowe, lepiej gdy mają zakryte palce) - przedmiot własny (do nawąchania, w zależności od potrzeb: stara karta kredytowa, stary telefon, kluczyki, wczorajsze skarpety, koszulka etc.); - smaczki, najlepiej pasztet! - zabawka do przeciągania, zabawka do nagradzania psa.

Przyjmujemy na kurs suczki w cieczce - jednak obowiązkowo prosimy o udzielenie nam takiej informacji, aby nie przeszkadzać w pracy innym uczestnikom. Nie przyjmujemy na kurs psów agresywnych w stosunku do ludzi. Podczas warsztatów pracuje jeden pies, inne psy pozostają w tym czasie w autach.

KOSZT: 450 zł od pary (drugi pies 350 zł)

Zapisy: http://goo.gl/forms/Rb8r2U9xFQ


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.