Let start!

125   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Let start!

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Annówka, Żelazka 1, 62-100, Wagrowiec, Poland

Datum

Datum
07 Oktober, 2017
Start
9.00
Ende
18.00
Datum
05 November, 2017
Start
9.00
Ende
18.00

Let start!

Serdecznie zapraszam na warsztaty prowadzone przez:

Kamilę Buryn - posłuszeństwo, motywacja, OBI Kingę Szulczewską - agility  Warsztaty są przeznaczone zespołów początkujących. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby , chcące spróbować psich sportów. Chcą dowiedzieć się jak zostać przewodnikiem psa sportowego, jak budować więź a także tych co już początki mają za sobą i chcą rozwijać się w agility/OBI dalej.

Zajęcia będą z podziałem na grupy tematyczne. Na warsztatach będzie możliwość trenowania agility, OBI, posłuszeństwa w życiu codziennym. Jednocześnie będą treningi z motywacji psów, przygotowania małych lub dużych psich sportowców.

Nie trzeba uczestniczyć we wszystkich zajęciach, najlepiej wybrać te, które najbardziej odpowiadają Wam i psu.

Terminy: 07-08.10.2017 04-05.11.2017

Cena 300 zł - obejmuje dwa dni szkoleń, ciepłe i zimne napoje, obiad w sobotę i śniadanie w niedzielę Jest możliwość noclegu z soboty na niedzielę na miejscu bez dodatkowych opłat. Maksymalna liczba uczestników to 10 zespołów.

200 zł - wolny słuchacz, osoba nie trenująca z psem, biorąca udział w zajęciach 150 zł - osoba towarzysząca nie biorąca udziału w zajęciach

WAŻNE! Psy muszą umieć przebywać w klatkach - jeżeli jest z tym problem napisz przy zgłoszeniu, nie mogą być agresywne do innych psów i ludzi! Psy agresywne zostaną odesłane z obozu bez zwrotu pieniędzy.

Zgłoszenia już otwarte na stronie: http://www.annowka.pl/let-start.html


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.