Markery w treningu psów - wykład

Markery w treningu psów - wykład

74   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Instytut Kynologiczny Drużyny G, 32-064, Kraków, Poland

Datum

Datum
14 Oktober, 2017
Start
13.00
Ende
18.00

Markery w treningu psów - wykład

http://druzynag.pl/blog/2017/03/20/super-wystarczy-czyli-o-markerach-pracy-psami/ Nagradzanie to nie tylko wydawanie smakołyków czy wyrzucenie zabawki. Świat markerów otwiera przed nami niesamowite możliwości manipulowania zmiennymi w treningu. Dzięki odpowiedniemu doborowi markerów i prawidłowemu sposobowi nagradzania będziemy mogli wzmocnić określone elementy i aspekty zachowania, od dopracowania precyzji do zwiększenia prędkości.

Umiejetność nagradzania tak aby nasz uczeń dokładnie zrozumiał za co i dlaczego jest nagradzany to sztuka. Często zapominamy również, że nagroda powinna być chwilą wspólnej radości i zaangażowania zarówno psa jak i przewodnika.

Podczas wykładu będziemy omawiali: - rodzaje markerów - dobór markerów do zachowania - warunkowanie markerów - wykorzystanie markerów w treningu - nagradzanie i sposoby wykorzystania określonego rodzaju nagrody - techniki nagradzania - na co zwracać uwagę przy dobrze nagród - uwarunkowana reakcja emocjonalna a nagradzanie - zabawka czy jedzenie a może coś jeszcze? - wiele innych zagadnień poświęconych nagradzaniu i użyciu markerów

Koszt udziału: • wykład 140 zł

zgłoszenia: instytutdruzynyg@gmail.com

INSTYTUT KYNOLOGICZNY DRUŻYNY G

Instytut Kynologiczny Drużyny G to profesjonalny ośrodek szkoleniowy psów. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce filią Mantrailing International - Andy Ebert Training Center Poland – Cracov, na terenie Krakowa jesteśmy jedyną szkołą wpisaną na listę Stowarzyszenia Nosework Polska. Specjalizujemy się w pracy węchowej (mantrailing i nosework) , obedience - posłuszeństwie sportowym, psim fitnessie, pracy z psami problemowymi i agresywnymi a także budowaniu relacji z psem.

PROWADZĄCA::

Agnieszka Janarek

Pełna energii i optymizmu trenerka z dużym doświadczeniem. Założycielka Stowarzyszenia Nosework Polska. Sama posiada trzy adoptowane psy Drużyna G, z którymi przełamuje stereotypy i regularnie bierze udział w sportowych zawodach kynologicznych. Jako trenerka poświęca uwagę każdemu czworonogowi i nie boi się nawet trudnych przypadków. Stawia na zagraniczne wykształcenie biorąc udział w kursach i szkoleniach w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Praca z psami to jej pasja, w której skupia się na budowaniu relacji między przewodnikiem a psem.

Z wykształcenia mgr. Prawa UJ oraz absolwentka Certificate of American Law Program Berkeley University of California (USA)

EDUKACJA:

•Kurs trenerski Akredytowany przez Kay Laurence (TAKL – Trainer Accredited by Kay Laurence) •Kurs Instruktor Mantrailing International - Instytut Kynologiczny Drużyny G jest obecnie jedyną w Polsce filią, Centrum Treningowym Mantrailing International by Andreas Ebert •Canine Fitness Trainer by Debbie Gross •Założycielka pierwszej w Polsce organizacji nosework - Stowarzyszenia Nosework Polska •Właścicielka pierwszej w Polsce fili Mantrailing International •Zawodniczka sportów kynologicznych •Licencjonowany Instruktor Stowarzyszenia Nosework Polska •W trakcie kursu trenerskiego nosework w USA •W trakcie kursu trenerskiego detekcja w Holandii.


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.