Pozwól Mu Chcieć - motywacja i zaangażowanie psów w pracy

Pozwól Mu Chcieć - motywacja i zaangażowanie psów w pracy

59   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Instytut Kynologiczny Drużyny G, 32-064, Kraków, Poland

Datum

Datum
03 Dezember, 2017
Start
13.00
Ende
18.00

Pozwól Mu Chcieć - motywacja i zaangażowanie psów w pracy

"To play a wrong note is insignificant. To play without passion is inexcusable." - Beethoven.

Zagranie złej nuty jest bez znaczenia, zagranie bez pasji jest niewybaczalne! - Ludwig van Beethoven

Ten najbardziej znany cytat wirtuoza muzyki idealnie oddaje istotę pracy z psem. Błędy mogą przytrafić się każdemu, ich naprawienie to tylko kwestia treningu. Jednak prawdziwym kluczem do sukcesu jest pasja po obu stronach. Jeżeli nie będziemy trenować z zaangażowaniem i motywacją a podrugiej stronie nie będziemy mieć zaangażowanego i zmotywowanego partnera to nigdzie nie dojdziemy. Praca z psami to przede wszystkim dobra zabawa oparta na relacji i zaufaniu obu stron.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się wiecej o budowaniu motywacji i zaangażowania u psa zapraszam na wykład.

Plan wykład:

1. Wprowadzenie: - co to jest motywacja - motywacja a koncentracja - motywacja a zaangażownie - zaangażowanie - czy naprawdę można je wypracować?

2. Najbardziej popularne sylwetki zachowań psów i ich analiza. - cechy charakterystyczne i predyspozycje - plusy i minusy różnych sylwetek

3. Stres w pracy z psami - rodzaje stresu - objawy - jak radzić sobie ze stresem

4. Jak stopniowo budować zaangażowanie i motywację u psów - 6 etapów zaangazowania; analiza filmów - aklimatyzacja - po co i dlaczego? - początek i koniec pracy - czytelna i jasna komuniacja - praca pod kątem zawodów

5. Panel dyskusyjny

•Chcesz aby Twój pies lubił z Tobą pracować? •Chcesz aby sam wybieral aktywność z Tobą? •Chcesz aby Wasza praca opierała się na zaufaniu i dobrej zabawie obu stron? •Chcesz aby Twój pies cieszył się z zabawy z Tobą kiedy nie masz w ręku smakołyków? •Chcesz nauczyć się budować łańcuchy ćwiczeń z odłożoną nagrodą? • Chcesz aby Twoja relacja z psem nie ograniczała się do wydawania smakołyków i komend? • Chcesz aby Twój pies był zmotywowany do pracy z Tobą kiedy nie oferujesz mu smakołyków i zabawki? • Masz psa po przejściach i chcesz zbudować z nim relację, nauczyć go że wspólna praca może być najlepszą zabawą?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na choć jedno z powyższych pytań to zapraszam serdecznie na wykład.

Wykład odbędzie się pod Krakowem w miejscowości Niegoszowice. Koszt udziału to 140 zł. zgłoszenia: instytutdruzynyg@gmail.com

INSTYTUT KYNOLOGICZNY DRUŻYNY G

Instytut Kynologiczny Drużyny G to profesjonalny ośrodek szkoleniowy psów. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce filią Mantrailing International - Andy Ebert Training Center Poland – Cracov, na terenie Krakowa jesteśmy jedyną szkołą wpisaną na listę Stowarzyszenia Nosework Polska. Specjalizujemy się w pracy węchowej (mantrailing i nosework) , obedience - posłuszeństwie sportowym, psim fitnessie, pracy z psami problemowymi i agresywnymi a także budowaniu relacji z psem.

PROWADZĄCA::

Agnieszka Janarek

Pełna energii i optymizmu trenerka z dużym doświadczeniem. Założycielka Stowarzyszenia Nosework Polska. Sama posiada trzy adoptowane psy Drużyna G, z którymi przełamuje stereotypy i regularnie bierze udział w sportowych zawodach kynologicznych. Jako trenerka poświęca uwagę każdemu czworonogowi i nie boi się nawet trudnych przypadków. Stawia na zagraniczne wykształcenie biorąc udział w kursach i szkoleniach w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Praca z psami to jej pasja, w której skupia się na budowaniu relacji między przewodnikiem a psem.

Z wykształcenia mgr. Prawa UJ oraz absolwentka Certificate of American Law Program Berkeley University of California (USA)

EDUKACJA:

•Kurs trenerski Akredytowany przez Kay Laurence (TAKL – Trainer Accredited by Kay Laurence) •Kurs Instruktor Mantrailing International - Instytut Kynologiczny Drużyny G jest obecnie jedyną w Polsce filią, Centrum Treningowym Mantrailing International by Andreas Ebert •Canine Fitness Trainer by Debbie Gross •Założycielka pierwszej w Polsce organizacji nosework - Stowarzyszenia Nosework Polska •Właścicielka pierwszej w Polsce fili Mantrailing International •Zawodniczka sportów kynologicznych •Licencjonowany Instruktor Stowarzyszenia Nosework Polska •W trakcie kursu trenerskiego nosework w USA •W trakcie kursu trenerskiego detekcja w Holandii.


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.