Praca z psem nadpobudliwym - Jacek Gałuszka, Krzysztof Miszkiel

Praca z psem nadpobudliwym - Jacek Gałuszka, Krzysztof Miszkiel

52   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Praca z psem nadpobudliwym - Jacek Gałuszka, Krzysztof Miszkiel

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Wroclaw [Wroclove], 50-107, Wroclaw, Poland

Datum

Datum
02 Februar, 2018
Start
19.00
Ende
16.00
Datum
04 Februar, 2018
Start
19.00
Ende
16.00

Praca z psem nadpobudliwym - Jacek Gałuszka, Krzysztof Miszkiel

Praca z psem nadpobudliwym - Krzysztof Miszkiel i Jacek Gałuszka

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium "Praca z psem nadpobudliwym".

Seminarium z nowym, rozszerzonym programem, skierowane zarówno do właścicieli psów z problemem nadpobudliwości, dla wszystkich właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć i poprawić relację ze swoim czworonogiem oraz do wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy z psami nadpobudliwymi (także psich trenerów i behawiorystów).

Praca z psem nadpobudliwym ma wiele aspektów: od budowania relacji przewodnik-pies, budowania wzajemnego zaufania, przez zrozumienie potrzeb i ich realizację, odpowiedni trening, wyznaczanie granic, posłuszeństwo, zabawę czy naukę spokojnego odpoczynku.

Seminarium składa się z części teoretycznej (2 wykłady) oraz części praktycznej (2 treningi i sesje indywidualne) - to jedyna możliwość, aby ogromną dawkę wiedzy teoretycznej od razu przekuć w praktykę i zdobyć umiejętności skutecznej pracy z psem na co dzień.

Seminarium poprowadzą:

Jacek Gałuszka - instruktor szkolenia psów, behawiorysta, założyciel Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka, wykładowca i autor książek o wychowaniu psów, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Psich Profesjonalistów IACP w randze „Professional Member” (#4006). W swojej pracy z psami i ich właścicielami kieruje się zarówno stale pogłębianą wiedzą jak i 17-letnim doświadczeniem praktycznym.

Krzysztof Miszkiel - trener w szkole Wesoła Łapka, zoopsycholog, na co dzień prowadzi oddział szkoły Wesoła Łapka we Wrocławiu, zajmuje się terapią behawioralną i rozwiązywaniem problemów z zachowaniem, trener kursów Super Pies dla psów trudnych, autor warsztatów "Praca z psem nadpobudliwym", właściciel dwóch psów: Tary (gończy śląski) i Czekana (ogar polski) z którymi trenuje tropienie użytkowe, sporty posłuszeństwa, bierze udział w zawodach dogtrekkingowych.

Program:

Piątek: - wykład 1 - prowadzący: Krzysztof Miszkiel • czym jest nadpobudliwość • przyczyny nadpobudliwości u psów • różne aspekty pracy z psem nadpobudliwym • zrozumienie psich potrzeb • najczęściej popełniane błędy • wpływ diety • suplementacja, czyli co, kiedy i jak • przewodnictwo, trening, wychowanie - budowanie właściwej relacji • sposoby pracy z psem nadpobudliwym - istotne elementy w treningu

Sobota: - trening grupowy 1 - prowadzący: Krzysztof Miszkiel, Jacek Gałuszka • komunikacja człowiek-pies • elementy posłuszeństwa • zwracanie uwagi na przewodnika • utrzymanie luźnej smyczy w miejscu • dostęp pośredni • pozycja statyczna • opanowanie emocji • trening ustępowania • nauka odpoczynku przy przewodniku

- wykład 2 - prowadzący: Jacek Gałuszka Cztery rodzaje postaw społecznych psa. Dlaczego Twój pies uważa Cię za głupka?

Wszyscy wiemy, że psy są istotami społecznymi. Ale co to dokładnie oznacza? Gdy przyjrzymy się bliżej zobaczymy, że istnieje kilka podstawowych postaw społecznych psa, które pozwalają mu odnaleźć się w grupie. Jeśli rozumiesz jaki rodzaj społecznej postawy prezentuje twój pies - pojmujesz także lepiej motywy, które kierują jego działaniem i wyborami. Możesz również bardziej świadomie działać w kierunku korzystnej zmiany nastawienia społecznego twojego psa, aby był bardziej otwarty i towarzyski. Pies nadpobudliwy, nerwowy, nie kontrolujący swoich emocji najprawdopodobniej nie czuje się bezpiecznie jako członek grupy. Pies, który czuje się częścią grupy i ma poczucie swojej „misji” jest bardziej szczęśliwy i stabilny psychicznie, ponieważ ufa swojemu przewodnikowi. Jednak opiekowanie się psem, karmienie, kupowanie kolejnych zabawek i coraz lepszych smakołyków nie czyni z nas automatycznie przewodnika. Dopiero zrozumienie postaw społecznych i wzajemnych relacji pomiędzy członkami grupy pozwala na stworzenie harmonii pomiędzy nimi. Wykonamy również szereg ćwiczeń, które pomogą Wam lepiej zrozumieć, jak nie być „głupkiem” w oczach swojego psa.

- trening grupowy 2 - prowadzący: Jacek Gałuszka

Niedziela: - sesje indywidualne z psami - prowadzący: Krzysztof Miszkiel

Czas: 2-4 lutego, 2018 r.

Miejsce: Wrocław Wykład w piątek: Ośrodek Działań Twórczych Światowid, zajęcia w sobotę i w niedzielę: hala treningowa Positive Dog.

Cena: Uczestnik z psem: 350 zł Obserwator: 200 zł

Zapisy i informacje: krzysztof.miszkiel@wesolalapka.pl

Rezerwację miejsca należy potwierdzić zadatkiem w wysokości 150 zł do 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia. Wszystkie informacje zostaną przesłane w wiadomości zwrotnej.

Ilość miejsc: 10 uczestników z psem 10 obserwatorów.

ZAPRASZAMY!


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.