Příprava psa sportovce On-line kurz

Příprava psa sportovce On-line kurz

68   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Příprava psa sportovce On-line kurz

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Jihočeská psí akademie, 37901, Luznice, Czech Republic

Datum

Datum
29 Januar, 2018
Start
17.00
Ende
20.00

Příprava psa sportovce On-line kurz

Vážení a milí, představuji on-line kurz zaměřený na přípravu psa do vrcholové kondice. Kurz bude zahrnovat přípravu od štěněte k dospělému závodníkovi, přípravu psa dospělého již závodícího, přípravu psa řešícího jakýkoliv problém, budeme si vysvětlovat jednotlivé typy tréninků (koordinační, posilovací, silový, rychlostní, objemový, sprintový, pyramidový atd. atd.), názorně pomocí videí ukazovat, jak psa co učit, jak s ním zacházet na tréninku, jak před závodem, jak po závodě pečovat o jeho pohybový aparát. Vysvětlíme si, proč a jak je dobré naučit psa odpočívat. Naučíte se základní anatomii psího pohybového aparátu, fyziologii pohybu, jak předcházet zraněním, jak si poradit v případě zranění. Umožníme Vám nahlédnout do našeho tréninkového plánu, účastníkům, kteří se přihlásí jako cvičící sestavíme na každý týden individuální tréninkový plán, cvičící účastník bude moci přidávat neomezené množství videí ze všech typů tréninků a trenéři mu jej vždy okomentují. Bude dále možnost přihlásit se jen jako divák, budete tak moci sledovat veškeré dění, studovat veškeré materiály, sledovat videa lektorů, videa cvičících a reakce trenérů na ně.

Trenér: TEREZA A HONZA HLADKÝCH

Program: - kurz má celkem 10 lekcí - každá lekce obsahuje nácvik konkrétních posilovacích či koordinačních cviků, vysvětlení nějakého typu tréninku a tréninkový plán - kurz začne 29.1., každý týden bude přidána jedna lekce

MYSLÍME I NA ABSOLVENTY PRVNÍHO KURZU A PRO TY JE TU POKRAČOVÁNÍ KURZEM II. :-) Ten obsahuje: Se všemi absolventy prvního/úvodního kurzu se zaměříme vybudování zejm. silové vytrvalosti, protože už bychom měli mít na čem pořádném stavět. Budeme rozvíjet rychlost v extrémnějších podmínkách, řekneme si něco o motivaci, o tréninku kontaktu mezi ostatními psy na závodní dráze, něco o předbíhání, startech, zastavování, směrových povelech atd. Ponoříme se do světa obtížnějších triků na koordinaci, trků posilujících střed těla bez balančních pomůcek a samozřejmě posilování s balančními pomůckami. Dozvíte se něco o stresu v psích sportech, jak to se stresem u psa vlastně je, proč k němu dochází, a jak s ním pracovat :-) No, těšíme se na Vás moc!!

Cena: *2000,­ ​cvičící s jedním psem *1600,­ pro členy MK JCC *1600,­ pro členy JČPA

*1000,­ ​divák bez psa *500,­ pro členy MK JCC *500,­ pro členy JčPA

pokračovací kurz pro absolventy: *1500,­ ​cvičící s jedním psem *1200,­ pro členy JČPA *1300,­ pro členy MK JCC

*750,­ ​divák bez psa *600,­ pro členy JčPA *700,­ pro členy MK JCC

!KURZ MŮŽETE TAKÉ VĚNOVAT NĚKOMU JAKO DÁREK, V TAKOVÉM PŘÍPADĚ DOSTANETE DÁRKOVÝ POUKAZ!

Přihlášku obsahující Vaše jméno, Váš e-mail, Vaše telefonní číslo, jméno psa, věk, úroveň pokročilosti posílejte buď na e-mail jcpa@seznam.cz anebo zde na FB do soukromé zprávy.

Počet míst je omezený, vaše místo bude rezervováno na kurzu až po odeslání přihlášky a připsání platby na účet.

Platby, prosím, zasílejte SOUČASNĚ s odesláním přihlášky na účet.

č.ú.: 4903356399/0800 vs: 29012018 do zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno

Moc se těším!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH: nováčci: 1. Tereza Pešková, Donna, BT PLAC 2. Jitka Brendova, Ebony,, SBT PLAC 3. Olga Hennrichova, Agnes, BT PLAC 4. Peter Erbak, Niky, ZSL PLAC 5. Kristýna Hrudkova, Sam, XX PLAC 6. Eva Koprivova, Laggy, MOK

divák: 1. Alexandra Hanova PLAC 2. Jana Švejdová

pokročilí: 1. Hana Bečvářová, Greeny, NO 2. Lenka Klimova, Salám, SBT 3. Markéta Cabajova, Baley, APBT

divák: 1. Lada Vojtiskova PLAC


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.