Warsztat przewodnika - narzędzia w pracy z psem

Warsztat przewodnika - narzędzia w pracy z psem

54   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Instytut Kynologiczny Drużyny G, 32-064, Kraków, Poland

Datum

Datum
30 Dezember, 2017
Start
14.00
Ende
17.00

Warsztat przewodnika - narzędzia w pracy z psem

Kazdy przewodnik, który pracuje z psem powienien miec bogaty warsztat narzedzi, które może wykorzytać podczas pracy. Podczas wykładu omówimy techniki, których możemy używac podczas treningów i nauki zachowań.

-Self Directed Strategies 1. Kształtowanie

-Directed Strategies: 1. Naprowadzanie 2. Modelowanie przez otoczenie 3. Modelowanie przez kontakt 4. Podpowiedzi - używanie znanych haseł do budowania nowych zachowań.

-Złożone techniki budowania łańcuchów zachowań.

-Omówimy protokoły dostraczania nagrody i wartość haseł markerów w pracy z psam.

Wkrótce szczegółowy plan wykładu

Wykład odbędzie się pod Krakowem w miejscowości Niegoszowice. Koszt udziału to 140 zł. zgłoszenia: instytutdruzynyg@gmail.com

INSTYTUT KYNOLOGICZNY DRUŻYNY G

Instytut Kynologiczny Drużyny G to profesjonalny ośrodek szkoleniowy psów. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce filią Mantrailing International - Andy Ebert Training Center Poland – Cracov, na terenie Krakowa jesteśmy jedyną szkołą wpisaną na listę Stowarzyszenia Nosework Polska. Specjalizujemy się w pracy węchowej (mantrailing i nosework) , obedience - posłuszeństwie sportowym, psim fitnessie, pracy z psami problemowymi i agresywnymi a także budowaniu relacji z psem.

PROWADZĄCA::

Agnieszka Janarek

Pełna energii i optymizmu trenerka z dużym doświadczeniem. Założycielka Stowarzyszenia Nosework Polska. Sama posiada trzy adoptowane psy Drużyna G, z którymi przełamuje stereotypy i regularnie bierze udział w sportowych zawodach kynologicznych. Jako trenerka poświęca uwagę każdemu czworonogowi i nie boi się nawet trudnych przypadków. Stawia na zagraniczne wykształcenie biorąc udział w kursach i szkoleniach w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. Praca z psami to jej pasja, w której skupia się na budowaniu relacji między przewodnikiem a psem.

Z wykształcenia mgr. Prawa UJ oraz absolwentka Certificate of American Law Program Berkeley University of California (USA)

EDUKACJA:

•Kurs trenerski Akredytowany przez Kay Laurence (TAKL – Trainer Accredited by Kay Laurence) •Kurs Instruktor Mantrailing International - Instytut Kynologiczny Drużyny G jest obecnie jedyną w Polsce filią, Centrum Treningowym Mantrailing International by Andreas Ebert •Canine Fitness Trainer by Debbie Gross •Założycielka pierwszej w Polsce organizacji nosework - Stowarzyszenia Nosework Polska •Właścicielka pierwszej w Polsce fili Mantrailing International •Zawodniczka sportów kynologicznych •Licencjonowany Instruktor Stowarzyszenia Nosework Polska •W trakcie kursu trenerskiego nosework w USA •W trakcie kursu trenerskiego detekcja w Holandii.


Karte

Start/Ziel tauschen


Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.